Deimantai ir juvelyrika - Factory By Ribas Deimantai ir juvelyrika - Factory By Ribas
Atsiimkite savo užsakymą Stiklių g. 9 parduotuvėje tą pačią darbo dieną! Atsiimkite užsakymą Stiklių g. 9 parduotuvėje!
Pirkti
Nemokamas pristatymas ir grąžinimas
Papuošalų pristatymas ir grąžinimas visoje Lietuvoje nemokamas. Pristatymas į užsienį nemokamas perkant už 200 eurų ir daugiau.
5 metų garantija ir nemokama priežiūra
Visiems „The Factory by Ribas“ rankų darbo papuošalams su deimantais taikoma 5 metų, o apyrankėms-juostelėms su deimantais – 1 metų garantija. Užsukę į mūsų saloną visuomet galėsite nemokamai per kelias minutes atnaujinti savo papuošalo spindesį su nemokama papuošalų valymo paslauga.

Dovana amžiams

Padovanokite tai, kas liks visam laikui – amžinus, laikui nepavaldžius deimantus.

Žiedai bet kuriai progai

„The Factory by Ribas“ gamina aukso žiedus su deimantais, tiksiančius bet kuriam stiliui, amžiui ar poreikiams.

Marry Me by Ribas

Tikra meilė – kaip ir deimantai – amžina! Įtvirtinkite ją išskirtinių papuošalų su deimantais grožiu.

Messika

Revoliucija deimantų pasaulyje! Geidžiamiausi deimantų pasaulio papuošalai, užkariavę žymiausių pasaulio moterų širdis!

Laisvi deimantai

Vienintelė galimybė Baltijos šalyse įsigyti visų formų, spalvų ir dydžių laisvųjų deimantų, kas kelias minutes importuojamų tiesiai iš Izraelio deimantų biržos, konkurencijos neturinčiomis kainomis!

Dana Ribas

„The Factory“ – tai sertifikuotų deimantų ir išskirtinės juvelyrikos namai, įkurti gemologės, deimantų ekspertės ir Izraelio deimantų biržos narės Danos Ribas. Įkvėpti dešimtmečius trunkančios aistros ir noro Lietuvai pasiūlyti tik tai, kas unikalu bei amžina.

01 02 03 04 05 06
06

Messika

Juvelyrikos namai iš Prancūzijos Messika šiandien diktuoja papuošalų su deimantais tendencijas. Jų ikoniški ir iš tolo atpažįstami modeliai populiarūs visame pasaulyje.

Auskarai

Neatsiejama tiek moters, tiek merginos stiliaus detalė, galinti įkvėpti subtiliu savo minimalizmu arba priblokšti išskirtine prabanga.

Apyrankės

Papuošalai, lydintys kiekvieną moters rankų gestą ir tuo pačiu daug pasakantys apie jos skonį, stilių bei jausmus. Tai išskirtinė stiliaus detalė, galinti ne tik papuošti, bet ir tapti prasmingu draugystės, meilės ir pasitikėjimo simboliu.

1
1