Dovanos - Factory By Ribas Dovanos - Factory By Ribas

Dovana
amžiams

Pasiūlymai Jums

Dovanokite tai, kas išliks amžinai

Nudžiuginkite save ar savo artimą žmogų dovana, kuri liks visam laikui. Padovanokite tai, kas prasminga ir kelia tikras, nepamirštamas emocijas, tai, kas primins šią dieną ilgai. Padovanokite tikrų deimantų spindesį.

Šventinis
įpakavimas

Deimantai verti tik geriausio pateikimo. Todėl Jūsų pasirinktą dovaną supakuosime taip, kad pamiltumėte ją iš pirmo žvilgsnio.

Stulbinantys brangakmeniai

„The Factory by Ribas“ įkūrėja Dana Ribas yra Izraelio Deimantų biržos narė ir pasaulyje pripažinta gemologė. Visi mūsų papuošaluose naudojami deimantai yra sertifikuoti brangakmeniai, atkeliavę iš pirmų rankų.

Dešimtmečius
kaupta patirtis

„The Factory by Ribas“ įkūrėja Dana Ribas deimantų versle jau daugiau nei 20 metų. Mūsų statusas įpareigoja klientams siūlyti tik aukščiausio lygio produkciją bei aptarnavimą.

Mūsų
gamyba

Visi „The Factory by Ribas“ papuošalai yra gaminami rankomis, naudojant moderniausias technologijas mūsų sertifikuotose dirbtuvėse Lietuvoje ir Izraelyje.

Pasimatuokite namuose

Internetu užsakytus papuošalus per 14 dienų galėsite pakeisti į kitus ar sugrąžinti. Taip pat siūlome nemokamą žiedo dydžio keitimo pas mūsų juvelyrą paslaugą.

Prasminga Dovana

Deimantai užburia, saugo ir suteikia pasitikėjimo savimi. Natūralia šviesa žaižaruojantis, tyrumą ir energiją spinduliuojantis brangakmenis visais laikais buvo nuostabiausia ir labiausiai įsimintina dovana žmogui, kurį myli.