Dovanos | Factory By Ribas
Atsiimkite savo užsakymą Stiklių g. 9 parduotuvėje tą pačią darbo dieną! Atsiimkite užsakymą Stiklių g. 9 parduotuvėje!
Pirkti
Nemokamas pristatymas ir grąžinimas
Papuošalų pristatymas ir grąžinimas visoje Lietuvoje - nemokamas. Pristatymas į užsienį nemokamas - perkant už 200 Eur ir daugiau.
5 metų garantija ir nemokama priežiūra
Visiems "The Factory by Ribas" rankų darbo papuošalams su deimantais taikoma 5 metų garantija. Užsukę į mūsų Stiklių g. parduotuvę visuomet galėsite nemokamai ir vos per kelias minutes atsinaujinti savo papuošalo spindesį su nemokama papuošalų valymo paslauga.

Dovana
amžiams

Šventiniai pasiūlymai Jums

Dovanokite Tai, Kas Išliks Amžinai

Gražiausias metų laikas jau čia. Nudžiuginkite save ar savo artimą žmogų dovana, kuri liks visam laikui. Padovanokite tai, kas prasminga ir kelia tikras, nepamirštamas emocijas, tai, kas primins apie šią dieną ilgai. Padovanokite tikrų deimantų spindesį.

Šventinis
Įpakavimas

Deimantai verti tik geriausio pateikimo. Todėl Jūsų pasirinktą dovaną supakuosime taip, kad pamiltumėte ją iš pirmo žvilgsnio.

Stulbinantys Brangakmeniai

„The Factory by Ribas“ įkūrėja Dana Ribas yra Izraelio Deimantų Biržos narė ir pasaulyje pripažinta gemologė. Visi mūsų papuošaluose naudojami deimantai yra tikri, sertifikuoti, amžini deimantai iš pirmų rankų.

Dešimtmečius
Kaupta Patirtis

„The Factory by Ribas“ įkūrėja Dana Ribas deimantų versle jau daugiau nei 20 metų. Mūsų statusas įpareigoja klientams siūlyti tik aukščiausio lygio produkciją bei aptarnavimą. Suteikite mums vienintelį šansą ir mes tapsime Jūsų ilgamečiais draugais ir partneriais.

Mūsų
Gamyba

Visi „The Factory by Ribas“ papuošalai yra gaminami rankomis, naudojant moderniausias technologijas mūsų sertifikuotose dirbtuvėse Lietuvoje ir Izraelyje.

1