Žiedai sužadėtuvėms

„The Factory by Ribas“ sužadėtuvėms skirtų žiedų kolekcija – svarbiausiam gyvenimo „TAIP“. Rinkitės įvairių dizainų žiedus, pagamintus iš balto, geltono ar rožinio aukso, kuriuos puošia konjakiniai, juodi ir balti deimantai. Apžiūrėkite „The Factory by Ribas“ juvelyrų kūrinius, kuriuose deimantai dera su rubinais, įvairiaspalviais safyrais, smaragdais, žydraisiais topazais, oniksu, turmalinais, ametistais ir peridotais. Kiekvienas žiedas yra meilės ir įsipareigojimo simbolis, puoštas žėrinčiu brangiuoju akmeniu – nuo pavienių deimantinių akučių iki stambių centrinių brangakmenių.

Kolekcijoje rasite tai, kas geriausiai įkūnys jūsų amžinos meilės pažadą – nuo subtilių deimantinių juostelių iki masyvesnių, dėmesį atkreipiančių modelių. Taip pat rinkitės iš aukštosios juvelyrikos namų „Messika“ bei „Fred“ kūrinių, spinduliuojančių prancūzišką prabangą ir eleganciją.

Kviečiame atrasti savo svajonių žiedą „The Factory by Ribas“ deimantų namuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Palangoje. Čia galėsite ne tik pasimatuoti, bet ir susikurti išskirtinį savo svajonių papuošalo dizainą. Jei abejojate dėl dydžio, būtinai užsukite konsultacijai – padėsime rasti tai, kas dailiai nuguls ant mylimosios piršto.