Pagal raktinį žodį rezultatų nerasta “

Norėdami pagerinti rezultatus, patikrinkite rašybą arba naudokite bendresnį raktinį žodį.

Kaip išrinkti tobulą dovaną?

Nesvarbu kokio dydžio ar formos bebūtų, deimantai atima žadą ir virsta amžinu ypatingos akimirkos prisiminimu. Išreiškiant meilę ir dėkingumą, tokia dovana tampa neįkainojama. Deimantai idealiai tinka bet kokiam žmogui bet kokia proga. Liko tik rasti tą vienintelį.

Auskarai

Jie tinka visada, prie bet kokios aprangos ir stiliaus pasirinkimų. Apsvarstykite nedidelius klasikinius auskarus, puoštus deimantais. Jei žmogus, kuriam ieškote dovanos, nebijo išsiskirti, rinkitės išskirtinio dizaino auskarus arba puoštus akcentiniu, ryškios spalvos brangakmeniu.

Kaklo papuošalai

Tai vienas universaliausių papuošalų, tinkantis įvairioms progoms ir skoniams. Mėgstantiems minimalizmą patiks klasikinis pakabukas su deimantu, ieškantiems išskirtinio papuošalo ypatingoms progoms – akį traukiantys masyvesni pakabukai ar deimantų koljė.

Apyrankės

Ieškantiems universalios dovanos, rekomenduojame raudonos juostelės apyrankę su deimantu. Tai idealus pasirinkimas norintiems pasveikinti artimuosius kūdikio gimimo, mokyklos baigimo, gimtadienio, paaukštinimo darbe ar bet kokia kita proga. Tikima, ant kairės rankos ryšima raudona apyrankė saugo nuo piktos akies, neša sėkmę ir suteikia pasitikėjimo savimi.

Tennis ir grandinėlės tipo apyrankės – amžinos klasikos etalonas, maloniai žvilgantis ant riešo ir puikiai tinkantis dovanoti bet kokia ypatinga proga.

Žiedai

Meilės, įsipareigojimo ir ypatingo ryšio simbolis. Dažniausiai dovanojami sužadėtuvių arba svarbaus jubiliejaus proga.

Vestuvių žiedai nėra tik atskiri meilės priesaikos simboliai. Juos rinkitės tokius, kokių trokšta širdis ir būkite ramūs – mes padėsime juos priderinti prie sužadėtuvių žiedo.

Amžina, laikui nepavaldžia klasika laikomos deimantų juostelės ir aptakių formų akmenys, o trokštantiems dar daugiau asmeniškumo, rekomenduojame apsvarstyti graviravimo galimybę. Skirtingų dydžių ir spalvų juosteles lengva derinti tarpusavyje, kurti unikalų stilių ir kaskart atrasti naujų variacijų.