Fred

Atverkite duris į „Fred“ pasaulį, kur kiekvienas juvelyrikos kūrinys yra tarsi švelnus prabangos prisilietimas. Pagaminti iš balto, rožinio ir geltono aukso, „Fred“ papuošalai žėri ne tik subtilumu, bet ir elegancija. Puoškitės rankų darbo juvelyriką su deimantais – šviesos užuomina, praturtinanti „Fred“ kolekcijos išskirtinumą.

  • Fred žiedai: tarsi šnabždesys ant piršto, kuriantis ryšį tarp svajonių ir realybės. „Fred“ žiedai tinka tiek minimalistinio grožio mėgėjams, tiek tiems, kurie trokšta ryškesnio ir prabangesnio akcento savo kasdienybėje.
  • Fred auskarai: elegancijos ir žaismingumo duetas, žėrintis kiekvienoje moters šypsenoje, tampa nepakeičiama kasdienybės dalimi. „Fred“ auskarai gali būti nešiojami kaip subtilus stiliaus akcentas arba derinami su kitais aukso ir brangakmenių papuošalais.
  • Fred pakabukai: maži stebuklai, kurie nešioja didelę reikšmę, tapdami asmeninės istorijos dalimi. „Fred“ pakabukai simbolizuoja prisiminimus, svajones ir meilę, kuri kiekvieną dieną suteikia jėgų žengti pirmyn.
  • Fred apyrankės: elegancijos ir modernumo simbiozė. „Fred“ apyrankės yra sukurtos tiek šiuolaikiniam miesto žmogui, tiek prabangą mėgstančiai asmenybei, norinčiai kasdien jausti aukštosios juvelyrikos prisilietimą.
  • „Fred Pretty Woman“, „Fred Chance Infinie“, ir „Fred Force 10“: kolekcijos, kurių kiekviena pasakoja savo istoriją, įkūnydamos „Fred“ prekės ženklo dvasią ir neprilygstamą kūrybiškumą.

„Fred“ juvelyrika iš „The Factory by Ribas“ – ne tik prabangos simbolis, bet ir kvietimas atrasti naujus nuotykius, žaisti spalvomis ir formomis, mėgautis gyvenimo teikiamais malonumais ir kiekvieną akimirką paversti ypatinga.