Papuošalai vyrams

Skoningą ir solidų įvaizdį puoselėjantys papuošalai vyrams iš „Factory by Ribas”. Prabangos ir klasikos duetas skirtas tiems, kurie mėgsta pabrėžti savo individualumą, išsiskirti iš minios ir visuomet atrodyti stilingai. Apžiūrėkite mūsų kolekciją jau šiandien ir atraskite prabangią geltono, balto ir rožinio aukso juvelyrika vyrams, tinkančią tiek verslo pietums, tiek laisvalaikio pramogoms su šeima.

  • Apyrankės vyrams: nuo minimalistinių iki ryškių dizainų – kiekviena apyrankė yra stiliaus ir meistriškumo dermė. Šios puikiai tinka tiek kasdieniam nešiojimui, tiek ypatingoms progoms.
  • Sąsagos: eleganciją ir stilių pabrėžiančios sąsagos yra būtinas aksesuaras kiekvieno šiuolaikinio vyro garderobe. Tai nepakeičiama detalė, suteikianti aprangai išpuoselėtą įvaizdį.
  • Žiedai vyrams: ryškūs ir išraiškingi. „Factory by Ribas” žiedai yra sukurti tiems vyrams, kurie drąsiai reiškia savo individualumą ir nepaiso nusistovėjusių normų.
  • Balmain juvelyrika: iškilmingai žengiantys raudonuoju kilimu, „Balmain“ papuošalai vyrams yra šiuolaikinės aristokratijos ženklas. Kiekvienas kūrinys atspindi šio ikoniško prekės ženklo išskirtinumą.
  • Messika juvelyrika: prabangūs ir nepriekaištingi „Messika”prekės ženklo papuošalai yra skirti tiems, kurie mėgsta blizgesį ir nori savo stilių papildyti išskirtinėmis detalėmis.
  • Fred juvelyrika: rankų darbo meistriškumo įrodymas, suteikiantis galimybę išreikšti savo individualumą ir aukštosios mados supratimą. „Fred” kolekcijoje vyrauja modernūs dizainai, kurie yra subtiliai pritaikyti prie šiuolaikinio vyro gyvenimo būdo ir estetikos.

„Factory by Ribas” deimantų namai siūlo ne tik platų kokybiškų papuošalų asortimentą, bet ir profesionalų bei draugišką aptarnavimą. Mūsų kvalifikuoti darbuotojai jums padės išsirinkti tinkamą ir visus kriterijus atitinkantį aksesuarą, kuris jus džiugins ilgus metus.