Žiedai

„Factory by Ribas“ žiedų pasaulyje kiekviena detalė ir kiekvienas akmuo turi savo istoriją. Mes siūlome išskirtinę žiedų kolekciją, kuri neabejotinai patrauks dėmesį tų, kurie ieško prabangos, išskirtinumo ir paties grožio. Mūsų žiedai – tai ne tik papuošalai, bet ir gyvenimo istorijų, meilės bei įsipareigojimų simboliai.

  • Žiedai moterims: sukurti atspindėti kiekvienos moters išskirtinumą. Aukščiausios kokybės auksas bei prabangūs deimantai, safyrai bei kitų spalvų brangakmeniai ne tik papuoš, bet ir suteiks prabangos ir elegancijos pojūtį.
  • Vyriški žiedai: stilingi ir charakteringi vyriški žiedai iš „Factory by Ribas“ yra sukurti šiuolaikiniam vyrui, kuris vertina tai, kas tikra. Kiekvienas kolekcijoje esantis žiedas atspindi vyrišką stiprybę ir charakterį.
  • Vestuviniai žiedai: vestuviniai žiedai yra meilės ir amžinybės simbolis. Įvairūs kolekcijoje esantys dizainai leis poroms rasti tuos ypatingus žiedus, kurie lydės ilgoje ir gražioje bendro gyvenimo kelionėje.
  • Žiedai sužadėtuvėms: pačiam svarbiausiam gyvenimo klausimui. Išskirtiniai dizainai ir įspūdingi brangakmeniai padės sukurti akimirką, kurioje vienintelis atsakymas bus TAIP.
  • Auksiniai žiedai: klasikinė prabanga. Auksiniai žiedai iš mūsų kolekcijos yra ne tik stilingi, bet ir laiko patikrinti. Kolekcijoje rasite platų dizainų bei brangiųjų akmenų pasirinkimą.
  • Žiedai su deimantais: niekas nepasako „prabanga“ garsiau nei deimantai. „Factory by Ribas“ deimantais puošti žiedai skirti tiek ypatingoms progoms, tiek ypatingai kasdienai.
  • Žiedai su rubinais: rubino raudona simbolizuoja aistrą ir stiprius jausmus. Žiedai su rubinais yra puikus būdas išreikšti savo charizmą ir drąsų stilių.
  • Žiedai su safyrais: rinkitės iš įvairiausių spalvų safyrų – gilios mėlynos, romantiškos rožinės, vaiskios geltonos ar įvairiaspalvius safyrų derinius.

Kolekcijoje rasite žiedus, pagamintus iš aukščiausios kokybės balto, geltono arba rožinio aukso, taip pat platų brangiųjų akmenų pasirinkimą – smaragdus, juodus, konjakinius deimantus, perlus, rubinus, safyrus ar tradicinius baltus deimantus. Taip pat kviečiame apžiūrėti prancūzų aukštosios juvelyrikos namų „Messika“, „Pasquale Bruni“, „Balmain“ ir „Fred“ juvelyriką. „The Factory by Ribas” žiedų kolekcija yra sukurta tiems, kurie ieško išskirtinumo, prabangos ir nori, kad jų pasirinktas papuošalas turėtų gilesnę reikšmę. Didžiuojamės, galėdami pasiūlyti platų žiedų asortimentą, kuris atitinka mūsų klientų lūkesčius ir svajones.