Pagal raktinį žodį rezultatų nerasta “

Norėdami pagerinti rezultatus, patikrinkite rašybą arba naudokite bendresnį raktinį žodį.

Dovanų pakavimas ir pristatymas

Kiekvieną papuošalą kruopščiai supakuojame: juosteles-apyrankes įdedame į kelioninį aksomo vokelį, o žiedus, auskarus, masyvesnes apyrankes ir kaklo papuošalus – į elegantišką dailiu kaspinu perrištą dėžutę. Taip supakuoti papuošalai bus saugūs juos transportuojant, o dovanojant atsiskleis visu savo grožiu.

Pasirinkus opciją „supakuoti kaip dovaną“, papuošalai vokeliuose ir dėžutėse bus įvynioti į šilkinį kvepiantį popierių ir sudėti į „Factory by Ribas“ maišelį. Visos prekės siunčiamos ekologiškose kartono dėžutėse, todėl siuntos nesusilamdo ir puikiai tinka dovanoti.

Įsigytus papuošalus visoje Lietuvoje pristatome nemokamai perkant už daugiau nei 100 €. Jei pirkinio kaina mažesnė nei 100 €, siuntimo kaina 3 €.

1. Atsiėmimas parduotuvėse „Factory by Ribas“. Vilniuje – Stiklių g. 9, Kaune ir Klaipėdoje – PC „Akropolis“, Palangoje – Vytauto g. 98.
2. Pristatymas į Omniva, Venipak bei LP Express paštomatus.
3. Pristatymas Venipak kurjeriu.

Pristatymas į užsienį yra nemokamas užsakymams nuo 800 €. Perkant už mažiau nei 800 €, siuntimo kaina yra 30 €. Prekės į užsienį pristatomos FedEx arba DHL kurjeriu. Papildomi mokesčiai, kaip muitas ir kiti, yra pirkėjo atsakomybė.