Apyrankės

„Factory by Ribas“ apyrankės – elegancijos ir prabangos harmonija, kurioje kiekviena detalė yra aukščiausio juvelyrinio meistriškumo manifestas. Apyrankės ne tik papildo bet kurį įvaizdį, bet ir išryškina nešiotojo asmenybę, suteikdamos išskirtinumą kiekvienai akimirkai. Įvairių stilių ir medžiagų deriniai atveria begalines galimybes atrasti asmeninio stiliaus atspindį. „Factory by Ribas“ apyrankės – unikalumo ir grožio šventė, kviečianti pasiduoti prabangos ir estetikos magijai kasdien:

  • Raudono siūlo apyrankės: dar kitaip vadinamos sėkmės apyrankėmis. Tai ne tik subtilus deimantais dabintas papuošalas, bet ir talismanas, saugantis nuo blogos akies.
  • Auksinės apyrankės: elegancijos ir rafinuotumo šedevrai, puošti brangiaisiais akmenimis. Jei judesius lydi auksinė apyrankė, galite būti tikri – iš paskos seka ir aplinkinių žvilgsniai.
  • Tennis apyrankės: švytinčios elegancijos ir stiliaus išbaigtumo ženklas. Deimantais puoštos Tennis apyrankės neabejotinai privers atsisukti.
  • Apyrankės su deimantais: klasikinės prabangos simbolis, kiekvienas deimantas įkūnija amžiną grožį ir išskirtinumą.
  • Vyriškos apyrankės: modernaus vyro charakterio ir stiliaus išraiška, subtilios prabangos ir išskirtinės kokybės derinys.
  • Kojos apyrankės: deimantų nusipelnė ne tik rankos. Elegancijos ir išskirtinumo akcentas ne tik rankoms, bet ir kojoms, pridedantis žavesio kasdieniams žingsniams.

„Factory by Ribas“ apyrankės – daugiau nei papuošalas. Tai ženklas, kad kasdienybėje ieškote grožio, prasmės ir aukščiausio meistriškumo. Ir viską norite matyti ant savo riešo. Rinkitės iš safyrų, rubinų, smaragdų bei, žinoma, deimantų. Visos kolekcijoje esančios apyrankės pagamintos iš aukščiausios kokybės balto, geltono arba rožinio aukso. Apžiūrėkite „Factory by Ribas“ bei prancūzų juvelyrikos namų „Messika“, „Balmain“ ir „Fred“ kūrinius. Atraskite tai, su kuo nenorėsite skirtis.