Apie mus - Factory By Ribas Apie mus - Factory By Ribas

Apie mus

„Deimantai užburia, saugo ir suteikia pasitikėjimo savimi. Natūralia šviesa žaižaruojantis, tyrumą ir energiją spinduliuojantis brangakmenis visais laikais buvo nuostabiausia ir labiausiai įsimintina dovana žmogui, kurį myli.“ Dana Ribas

„The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas“ yra tarptautinį pripažinimą pelnę, aukščiausios klasės deimantų ekspertai. Daugiau nei du dešimtmečius deimantų namų įkūrėja Dana Ribas gilinasi į deimantų pasaulio paslaptis ir perduoda jas tiems, kurie ieško savo gyvenimo akmens.

Dana Ribas
„Mūsų juvelyrika – amžinai madinga ir tinkanti moteriai, kuri niekuomet nestovi vietoje ir nori spindėti kiekvieną akimirką.“

Dana Ribas

Esame „The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas“. Tarptautinė deimantų specialistų ir pardavėjų kompanija, kurią įkūrė gemologė, sertifikuota deimantų vertintoja, vienintelė Baltijos šalyse Izraelio deimantų biržos narė Dana Ribas. Vienos stiprios moters pradėtas verslas šiandien išaugo į šeimos kompaniją, kurios vertybės neatsiejamos nuo deimantų – skaidru, profesionalu, patikima ir tvirta.  

„The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas“ istorija prasidėjo 2000-aisiais, kai kompanijos įkūrėja Dana Ribas iš Lietuvos persikėlė į Izraelį. Būtent čia atsivėrė keliai į vieną didžiausių pasaulyje Izraelio deimantų biržą. Baigusi gemologijos mokslus, neįkainojamos patirties ji gavo didžiausiose Izraelio deimantų kompanijose. Sukaupusi milžinišką žinių bagažą, savo rankomis lytėjusi ir deimantų žaliavą, ir vertingiausius, šlifuotus akmenis, ir gražiausius iš jų pagamintus papuošalus, netrukus ji tapo viena geriausių gemologių Izraelyje. Danos Ribas patirtis ir vardas atvėrė Izraelio deimantų biržos duris. Šiandien Dana Ribas yra vienintelė šios biržos narė Baltijos šalyse. 

2016 metais Vilniuje Stiklių gatvėje buvo atidaryti „The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas“ deimantų namai, kuriuose buvo pristatyta nauja profesionalaus atvirumo koncepcija. Šiuose namuose laukiamas kiekvienas, bent akimirką pagalvojęs apie deimantą. 2021-aisiais duris atvėrė dar trys deimantų salonai: Kauno ir Klaipėdos „Akropoliuose“ bei Palangoje, Vytauto g. 98.

„The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas“ pristato savo kurtas juvelyrinių papuošalų su deimantais kolekcijas, bendradarbiauja su pasaulyje puikiai žinomu aukštosios juvelyrikos prekės ženklu „Messika“, siūlo įsigyti investicijoms tinkančių laisvųjų deimantų. Narystė Izraelio deimantų biržoje užtikrina galimybę maksimaliai išpildyti mūsų pirkėjų norus ir pageidavimus, patikrinti deimantų sertifikatus ir duoti profesionalų patarimą.

Izraelio deimantų birža

Izraelio deimantų birža – seniausias, didžiausias ir svarbiausias deimantų prekybos centras pasaulyje. Jai priklauso apie trys tūkstančiai narių. Norintys jai priklausyti turi praeiti ypatingą išmėginimų kelią. Užtrunka keletą metų, kol įsitikinama, kad būsimojo deimantų biržos nario reputacija yra nepriekaištinga, kad jo ketinimai dirbti rimti, o kapitalo sukaupta užtektinai. Rekomendacijas būsimam nariui rašo net penki deimantų biržos nariai. Nario statusą paveldėti gali tik viena šeimos atžala. Izraelis pasaulio deimantų centru pradėtas vadinti jau nuo 1905-ųjų. 1937 metais Izraelyje buvo įkurta pirmoji deimantų šlifavimo gamykla. Netrukus prekyba deimantais tapo viena pirmaujančių šalies ekonomikos šakų. Netikėtai greita plėtra netrukus ją pavertė tarptautiniu deimantų pramonės centru, kuriuo Izraelio deimantų birža išlieka iki šių dienų.

Patyrę profesionalai

Pasaulyje ir Lietuvoje yra daugybė juvelyrinių parduotuvių, tačiau tik „The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas“, vieninteliai Baltijos šalyse, priklauso Izraelio deimantų biržai. Narystė užtikrina itin patikimą verslą, taip pat ir geriausią kainos bei kokybės santykį.

Deimantų namai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Palangoje siūlo įsigyti ne tik originalių, pasaulyje vertinamų juvelyrinių papuošalų, bet ir laisvųjų deimantų, tinkančių investicijoms. Deimantų biržos nariai turi ypatingą galimybę išpildyti užsakovo pageidavimus ir gauti bet kokio dydžio, bet kokios spalvos, bet kokio briaunavimo ir, žinoma, bet kokios kainos deimantą.

„Mūsų statusas užtikrina, kad jūsų investicija bus pati geriausia, o deimantas, kurį įsigysite, saugos ir net padidins jūsų pinigus“, – sako deimantų namų „The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas“ įkūrėja Dana Ribas.

 

 

 

Apie mus kalba: