Apie | Factory By Ribas
Atsiimkite savo užsakymą Stiklių g. 9 parduotuvėje tą pačią darbo dieną! Atsiimkite užsakymą Stiklių g. 9 parduotuvėje!
Pirkti
Nemokamas pristatymas ir grąžinimas
Papuošalų pristatymas ir grąžinimas visoje Lietuvoje - nemokamas. Pristatymas į užsienį nemokamas - perkant už 200 Eur ir daugiau.
5 metų garantija ir nemokama priežiūra
Visiems "The Factory by Ribas" rankų darbo papuošalams su deimantais taikoma 5 metų garantija. Užsukę į mūsų Stiklių g. parduotuvę visuomet galėsite nemokamai ir vos per kelias minutes atsinaujinti savo papuošalo spindesį su nemokama papuošalų valymo paslauga.

Apie mus

„Deimantai užburia, saugo ir suteikia pasitikėjimo savimi. Natūralia šviesa žaižaruojantis, tyrumą ir energiją spinduliuojantis brangakmenis visais laikais buvo nuostabiausia ir labiausiai įsimintina dovana žmogui, kurį myli.“ Dana Ribas

„The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas“ yra tarptautinį pripažinimą pelnę, aukščiausios klasės deimantų ekspertai. Daugiau nei du dešimtmečius deimantų namų Vilniuje įkūrėja Dana Ribas gilinasi į deimantų pasaulio paslaptis ir perduoda jas tiems, kurie ieško savo gyvenimo akmens.

Dana Ribas
"Mūsų juvelyrika - amžinai madinga ir tinkanti moteriai, kuri niekuomet nestovi vietoje ir nori spindėti kiekvieną akimirką."

Dana Ribas

Meilė ir deimantai visada yra šalia. Nuo meilės prasidėjusi deimantų namų Vilniuje „The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas“ istorija šiandien pasakoja apie užsispyrusios moters kelionę į brangiųjų akmenų pasaulį.

Pradžioje buvo trys deimantai. Trys tviskantys akmenys, padėję tvirtą pamatą „The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas“. „Kartais tamsiausia gyvenimo diena tampa šviesiausia, o kelio pabaiga reiškia pradžią“, – sako deimantų namų įkūrėja Dana Ribas.

Pirmuosius žingsnius į deimantų pasaulį ji žengė 2000-aisiais, Izraelyje. Prireikė dešimties įtempto ir atsakingo darbo metų, o taip pat begalinės drąsos, kad viena geriausių to meto Izraelio gemologių, itin vertinama profesionalė pradėtų savo verslą.

2016 metais gemologė, sertifikuota deimantų vertintoja, vienintelė Baltijos šalyse Izraelio deimantų biržos narė savo deimantų namus „The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas“ atidarė Vilniuje. Šitaip išsipildė jos sena svajonė grįžti į gimtinę, su Lietuva supažindinti  Izraelyje užaugusius savo sūnus  ir atvežti čia tai, ko ypač trūko lietuvėms moterims – įperkamų deimantų.

Izraelio deimantų birža

Izraelio deimantų birža – seniausias, didžiausias ir svarbiausias deimantų prekybos centras pasaulyje. Jai priklauso apie trys tūkstančiai narių. Norintys jai priklausyti turi praeiti ypatingą išmėginimų kelią. Užtrunka keletą metų, kol įsitikinama, kad būsimojo deimantų biržos nario reputacija yra nepriekaištinga, kad jo ketinimai dirbti rimti, o kapitalo sukaupta užtektinai. Rekomendacijas būsimam nariui rašo net penki deimantų biržos nariai. Nario statusą paveldėti gali tik viena šeimos atžala. Izraelis pasaulio deimantų centru pradėtas vadinti jau nuo 1905-ųjų. 1937 metais Izraelyje buvo įkurta pirmoji deimantų šlifavimo gamykla. Netrukus prekyba deimantais tapo viena pirmaujančių šalies ekonomikos šakų. Netikėtai greita plėtra netrukus ją pavertė tarptautiniu deimantų pramonės centru, kuriuo Izraelio deimantų birža išlieka iki šių dienų.

Patyrę profesionalai

Pasaulyje, Lietuvoje, o ir Vilniuje yra daugybė juvelyrinių parduotuvių, tačiau tik „The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas“, vieninteliai Baltijos šalyse, priklauso Izraelio deimantų biržai. Narystė užtikrina itin patikimą verslą, taip pat ir geriausią kainos bei kokybės santykį.

Deimantų namai Vilniuje siūlo įsigyti ne tik originalių, pasaulyje vertinamų juvelyrinių papuošalų, bet ir laisvųjų deimantų, tinkančių investicijoms. Deimantų biržos nariai turi ypatingą galimybę išpildyti užsakovo pageidavimus ir gauti bet kokio dydžio, bet kokios spalvos, bet kokio briaunavimo ir, žinoma, bet kokios kainos deimantą.

„Mūsų statusas užtikrina, kad jūsų investicija bus pati geriausia, o deimantas, kurį įsigysite, saugos ir net padidins jūsų pinigus“, – sako deimantų namų „The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas“ įkūrėja Dana Ribas.

 

 

 

Apie mus kalba:

1