Apie | Factory By Ribas
Dėl svetainės atnaujinimo darbų, laikinai negalime atvaizduoti visų turimų prekių. Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų Stiklių g. 9 parduotuvėje ir rasti savo papuošalą su deimantais! Nauja "Marry Me by Ribas" kolekcija
Plačiau
Nemokamas pristatymas ir grąžinimas
Papuošalų pristatymas ir grąžinimas visoje Lietuvoje - nemokamas. Pristatymas į užsienį nemokamas - perkant už 200 Eur ir daugiau.
5 metų garantija ir nemokama priežiūra
Visiems "The Factory by Ribas" rankų darbo papuošalams su deimantais taikoma 5 metų garantija. Užsukę į mūsų Stiklių g. parduotuvę visuomet galėsite nemokamai ir vos per kelias minutes atsinaujinti savo papuošalo spindesį su nemokama papuošalų valymo paslauga.

Apie mus

"Šie papuošalai kurti šiuolaikinei moteriai ir greitam jos gyvenimo tempui, kuriame - darbo susitikimai ir egzotiškos kelionės, įkvepiantys kokteilių vakarėliai ir vakarienės ant dangoraižių stogų. Tai - amžinai madinga ir kiekvienai situacijai tinkanti juvelyrika." Dana Ribas

„The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas” įkūrėja Dana Ribas – vienintelė lietuvė iš vos keleto moterų, priimtų į itin uždarą, didžiausią pasaulyje Izraelio deimantų biržą. Daug pastangų skyrusi tam, kad savo šalies klientams galėtų pasiūlyti tik tai, kas nepakartojama – visuomet vertingų bei aukščiausios klasės sertifikuotų brangakmenių kolekciją, į mūsų šalį atkeliavusią iš pirmųjų – patikimiausių rankų.
Tai deimantai ieškantiems išskirtinių tikrosios meilės, ištikimybės bei grožio simbolių. Kad amžina būtų pasiekiama ranka.

Dana Ribas
"Mūsų juvelyrika - amžinai madinga ir tinkanti moteriai, kuri niekuomet nestovi vietoje ir nori spindėti kiekvieną akimirką."

Dana Ribas

Izraelio deimantų birža

Tel Avivo miesto pakraštyje įsikūrusi Izraelio deimantų birža yra pati didžiausia ir seniausia visame pasaulyje. Privati, todėl į savo ratą priimanti tik išskirtinai gera reputacija ir sąžiningumu garsėjančius išrinktuosius. Čia patekti sunku, o būti išprašytam – paprasta. Tai vieta, į kurią suvažiuoja patikimiausi deimantų pardavėjai ir sėkmingiausi pirkėjai iš viso pasaulio. Tai vieta, kurioje prekiaujama tik geriausiais pasaulio deimantais. “The Factory” įkūrėja Dana Ribas yra pripažinta ir jau daugiau nei dvidešimt metų čia dirbanti, itin vertinama šios biržos narė.

Apie mus kalba:

1