Modernaus dizaino žiedai

„Factory by Ribas“ kviečia jus pažinti modernaus dizaino žiedų kolekciją, kurioje kiekvienas žiedas yra tikras meno kūrinys. Sukurti iš balto, geltono ar rožinio aukso ir patvaraus titano, šie žiedai atspindi šiuolaikinę prabangą ir inovacijas. Nešiokite po vieną arba derinkite po kelis, taip kurdami savus, iš minios išsiskiriančius įvaizdžius.

Kolekcijoje esantys modernaus dizaino žiedai puošti konjakiniais, juodais ir baltais deimantais, kurie harmoningai dera su žydraisiais topazais, rubinais, rožiniais, mėlynais ar gelsvais safyrais, turmalinais, ametistais, žaliaisiais smaragdais ar paslaptingai juodu oniksu. Kiekvienas dizainas yra unikalus ir žadantis jūsų įvaizdį praturtinti subtiliu švytėjimu: nuo subtilių deimantinių juostelių iki dėmesį atkreipiančių modelių su žėrinčiu centriniu brangakmeniu.

„Factory by Ribas“ taip pat siūlo aukštosios juvelyrikos namų „Messika“, „Balmain“ bei „Fred“ kūrinius, praturtinančius modernaus dizaino kolekciją nepriekaištingu meistriškumu ir prancūziška elegancija. Autentiški ir įkvėpti šiandienos maištinga dvasia, modernaus dizaino žiedai yra sukurti tiems, kurie vertina originalumą.

Kviečiame atrasti savo unikalų žiedą „Factory by Ribas“ salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Palangoje ir leisti modernaus dizaino žiedams tapti jūsų stiliaus ir asmenybės dalimi.