Studs (smeigtukai)

„Factory by Ribas“ pristato smeigtukų (studs) kolekciją, sukurtą tiems, kurie vertina subtilumą, prabangą ir dizaino tobulumą. Tam, kad sulauktumėte aplinkinių dėmesio, dydis nereikalingas – šie rafinuoti papuošalai yra tylus, bet ryškus prabangos ir stiliaus pareiškimas.

Mūsų asortimente, kuriame susipina „Factory by Ribas“,„Messika“ ir „Fred“ prekių ženklai kūriniai, rasite platų smeigtukų pasirinkimą, leisiantį pabrėžti jūsų individualumą. Kolekcija siūlo įvairiapusiškumą: nuo brangakmeniais – deimantais, safyrais, smaragdais ir rubinais – puoštų auskarų iki įvairių aukso spalvų, įskaitant baltą, geltoną ir rožinį aukso atspalvius. Subtilūs, bet prabangą alsuojantys smeigtukai yra ne tik stilingas, bet ir prasmingas pasirinkimas.

Apsilankykite Factory by Ribas“ deimantų namuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Palangoje ir pasimatuokite patinkančius smeigtukus – neabejotinai nebenorėsite išsiskirti. Atraskite, išbandykite ir įsimylėkite „Factory by Ribas“ auskarus smeigtukus, kurie atspindi tikrąjį grožį ir eleganciją.