Apyrankės-grandinėlės

Prabangi „Factory by Ribas“ apyrankių-grandinėlių kolekcija atspindi aukščiausią juvelyrinį meistriškumą. Šios apyrankės, pagamintos iš prabangiausio balto, rožinio ar geltono aukso, įkūnija eleganciją ir nepriekaištingą stilių. Kiekviena apyrankė-grandinėlė yra šedevras, puoštas konjakiniais, juodais ar baltais deimantais, taip pat įvairiaspalviais safyrais, suteikiančiaisi nepaprasto žavesio ir spindesio.

Papuošaluose akį traukia ne tik deimantai, bet ir kruopščiai parinkti brangieji akmenys, pavyzdžiui, lazuritas, oniksas ar perlamutras, kurie puikiai dera tarpusavyje, kurdami unikalias ir žavingas kompozicijas. Factory by Ribas“ taip pat pristato aukštosios juvelyrikos namų „Messika“, „Pasquale Bruni“„Fred“ ir „Balmain“ išskirtines apyrankių-grandinėlių kolekcijas, atspindinčias šių žymių prekių ženklų kūrybinę viziją ir aukščiausią kokybę.

Kviečiame pasimatuoti ir atrasti savitus juvelyrikos derinius arba susikurti išskirtinį savo svajonių papuošalo dizainą „Factory by Ribas“ salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Palangoje. Čia galėsite ne tik iš arčiau susipažinti su nepriekaištinga apyrankių-grandinėlių kolekcija, bet ir patirti tikrą prabangos ir asmeninio stiliaus šventę. „Factory by Ribas“ – tai vieta, kur kiekvienas ras papuošalą, leidžiantį išreikšti asmeninį stilių ir išskirtinumą.