Grandinėlės

„Factory by Ribas“ pristato grandinėlių kolekciją, kurioje kiekvienas papuošalas atspindi ne tik prabangą, bet ir laisvę rinktis. Auksinės grandinėlės, pagamintos iš aukščiausios kokybės balto, šilto rožinio ir spindinčio geltono aukso, yra nepriekaištingo skonio ir klasikos deklaracija. Šios grandinėlės ant kaklo suteikia galimybę kiekvienam nešiotojui išreikšti save, nes ant jų kabinti galima tai, kas artima ir brangu būtent jums – tai yra auksinės grandinėlės esmė.

Pasirinkus grandinėlę, teliks priderinti prie jos patinkantį pakabuką ir taip sukurti asmeninį, unikalų papuošalą. Naudodami grandinėles kaip pagrindą, galite išreikšti savo individualumą ir kūrybiškumą, eksperimentuoti įvairiais deriniais ir atrasti savo nepakartojamą stilių.

„Factory by Ribas“ kviečia jus apsilankyti mūsų salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Palangoje, kur galėsite pasimatuoti ir atrasti tai, kas atitinka jūsų skonį. Galbūt norėsite susikurti išskirtinį savo svajonių papuošalo dizainą? Mūsų grandinėlės – tai jūsų asmeninės laisvės simbolis.