Tennis koljė

Pasinerkite į „Factory by Ribas“ Tennis koljė kolekciją, kur prabanga ir elegancija įgyja naują prasmę. Šie nepaprasti papuošalai, pagaminti iš prabangaus balto, rožinio ir geltono aukso, tinka ir kasdienai, ir vakarinio įvaizdžio kūrimui. Kiekviena Tennis koljė yra puošta aukščiausios kokybės baltais, konjakiniais ar juodais deimantais, suteikiančiais nepakartojamą spindesį ir išskirtinumą.

Kaip daugelio moterų mėgstamos Tennis apyrankės, šios koljė pasižymi stipriu užsegimu, užtikrinančiu, kad jūsų papuošalas būtų saugus ir patogus nešioti net ir labiausiai nenuspėjamomis dienomis. Mūsų dizainerių ir juvelyrų idėjos čia susilieja su meistriškumu, kurdamos tikrus meno kūrinius, skirtus nešioti ant kaklo.

„Factory by Ribas“ Tennis koljė yra daugiau nei papuošalas – tai kvietimas puoštis taip, kad aplinkiniai negalėtų nuo jūsų atitraukti žvilgsnio. Šios koljė neabejotinai taps jūsų mėgstamiausiu papuošalu, kurį norėsite nešioti kasdien.

Aplankykite mūsų salonus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Palangoje, kad pasimatuotumėte ir atrastumėte savo svajonių juvelyrikos derinius. „Factory by Ribas“ – kur kiekvienas papuošalas pasakoja savo istoriją.