Žiedai-juostelės (deimantinė juostelė)

„Factory by Ribas“ pristato žiedų-juostelių, dar kitaip vadinamų deimantinėmis juostelėmis, kolekciją, elegancijos ir subtilumo etaloną. Šie žiedai, pagaminti iš balto, geltono ar rožinio aukso, yra išskirtinės prabangos ir rafinuotumo įkūnijimas. Įvairiaspalviai safyrai, smaragdai, žydrieji topazai, mėlynieji safyrai, rubinai, rožiniai, gelsvieji, nekaitintais safyrais, turmalinai, ametistai – kolekcijoje naudojami brangakmeniai kiekvienam žiedui prideda unikalaus charakterio. Ir, žinoma, deimantai – rinkitės iš konjakinių, juodų ar žėrinčių baltų.

Nešiokite šiuos žiedus po vieną kaip subtilų akcentą arba derinkite po kelis kartu, taip kurdami išraiškingas ir dinamiškas kombinacijas. Puošti konjakiniais, juodais, baltais deimantais ar jų deriniais, šie žiedai-juostelės tampa neatsiejama kiekvienos stilingos moters papuošalų kolekcijos dalimi.

„Factory by Ribas“ siūlo ne tik savo juvelyrų dizainus, bet ir aukštosios juvelyrikos namų „Messika“, „Balmain“ bei „Fred“ kūrinius, suteikdami galimybę kiekvienam atrasti kažką nepaprastai prabangaus ir unikalaus. Žiedas-juostelė ar deimantinė juostelė – pavadinimas nesvarbus, kai kalbame apie aukščiausio juvelyrinio meistriškumo kūrinius. Apsilankykite „Factory by Ribas“ salonuose, kur galėsite apžiūrėti, pasimatuoti ir pamilkite šiuos nepaprastus žiedus, sukurtus prabangiai kasdienybei.