Mono auskarai (po vieną)

Mono auskarai iš „Factory by Ribas“ yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta išreikšti savo individualumą ir stilių. Nešiojami po vieną, šie auskarai atveria kūrybinės raiškos erdvę ir suteikia galimybę eksperimentuoti asmeninio stiliaus ribomis.

Safyrai, smaragdai, rubinai ir, žinoma, deimantai – rinkitės iš žėrinčiais brangiaisiais akmenimis dabintų papuošalų. Įvairių aukso spalvų – balto, geltono, ir rožinio – pasirinkimas suteikia galimybę kasdien atrodyti kitaip, bet visada nepriekaištingai.
Kiekvienas mono auskaras yra sukurtas aukštosios juvelyrikos meistrų, skiriant ypatingą dėmesį kokybei ir detalėms. Rinkitės iš išskirtinių Factory by Ribas“ ir aukštosios juvelyrikos namų „Messika“, „Fred“ ir „Balmain“ dizainų. Nuo subtilių iki drąsių, akį traukiančių modelių – apžiūrėkite ir išsirinkite savąjį.

Apsilankykite „Factory by Ribas“ salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Palangoje, kur galite pasimatuoti, atrasti savo juvelyrikos derinius ar susikurti išskirtinį svajonių papuošalą. Mono auskarai – tai erdvė kūrybai ir eksperimentams.