Pakabukai su grandinėlėmis

„Factory by Ribas“ pristato prabangią pakabukų su grandinėlėmis kolekciją, kurioje kiekvienas papuošalas yra meistriškai sukurta elegancijos ir prabangos simfonija. Šie išskirtiniai pakabukai, pagaminti iš balto, geltono ar rožinio aukso, puošiami konjakiniais, juodais ir baltais deimantais, taip suteikiant kiekvienam kūriniui subtilaus žavesio.

Deimantai tobulai dera su malachitu, oniksu, perlamutru, turkiu, safyru, smaragdais, peridotu ir akvamarinu, praturtindami dizainą spalvingais akcentais. Kolekcijoje rasite įvairias formas: nuo elegantiškų raidelių, kryželių ir tradicinių apvalių deimantų iki žaismingų dobiliukų, gėlyčių ir žvaigždžių, taip pat įvairias koljė ir vėrinius, leidžiančius kiekvienam atrasti savo idealų papuošalą.

„Messika“, „Pasquale Bruni“, „Balmain“ ir „Fred“ – šių aukštosios juvelyrikos namų kūriniai papildo kolekciją ir neleidžia abejoti jos išskirtinumu. Aplankykite „Factory by Ribas“ salonus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Palangoje, kad galėtumėte pasimatuoti ir atrasti savitus juvelyrikos derinius. Kvieskite į savo gyvenimą išskirtinę prabangą ir eleganciją kartu su „Factory by Ribas“.